Ukradli pieniądze

Mandatami karnymi po 500 złotych ukarani zostali dwa mieszkańcy Gołdapi. 24 i 26-latek ukradli 370 złotych z torebki, pozostawionej w pomieszczeniu socjalnym jednego z miejscowych ośrodków wypoczynkowych przez tamtejszą pracownicę. Pieniądze wróciły do właścicielki.

We wtorek (07.08.18) w jednym z gołdapskich ośrodków wypoczynkowych doszło do niecodziennej kradzieży. Gołdapianka pozostawiła w pomieszczeniu socjalnym torebkę ze swoimi rzeczami. Gdy po kilku minutach wróciła po telefon zauważyła, że zniknęły jej pieniądze w kwocie 370 zł.

O zdarzeniu natychmiast poinformowała swojego szefa, który przejrzał monitoring i ustalił dwóch mężczyzn, którzy brali udział w kradzieży. Mężczyzna natychmiast zawiadomił policjantów. Sprawcy bardzo szybko zostali „namierzeni” i zatrzymani.

Policjanci przy  24 i 26- latku znaleźli skradzione pieniądze. Funkcjonariusze ustalili, że przebywali oni na terenie ośrodka. Gdy zorientowali się, że pomieszczenie socjalne jest otwarte, jeden z nich wszedł do środka i z torebki wyciągnął 370 złotych po czym uciekł przez okno.

Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi po 500 złotych a skradzione pieniądze wróciły do właścicielki.

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78