Starosta czytał dzieciom

11 czerwca 2015 r. starosta gołdapski Andrzej Ciołek spotkał się w Czytelni dla dzieci z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi.  Dyrektor Biblioteki Publicznej w Gołdapi Mirosław Słapik, który zaprosił starostę i dzieci w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”, serdecznie przywitał gości, życząc miło spędzonego czasu.
Starosta przeczytał dzieciom jedno z opowiadań z książki pt. „Nowe przygody Mikołajka” René Goscinnego i Jean-Jacques Sempé‘a. A ponieważ bohater książki, Mikołajek, jest wesoły i spotykają go zabawne przygody, to i opowiadanie czytane przez starostę rozśmieszyło słuchaczy. Po skończonej lekturze dzieci zadały staroście kilka pytań, m.in. o jego pracę. Pan starosta zaprosił dzieci do odwiedzenia go w gabinecie i zwiedzenia całego Starostwa Powiatowego. Dzieci z chęcią przystały na te propozycję i na pewno niedługo zawitają do siedziby powiatu.
To wyjątkowe spotkanie zakończyło się słodką niespodzianką, jaką starosta przygotował młodym słuchaczom. Dzieci z kolei, wraz z nauczycielkami, podziękowały panu staroście i uhonorowały specjalną koroną. Starosta wpisał się do księgi pamiątkowej Biblioteki i wspólnie z dziećmi zrobili pamiątkowe zdjęcie.

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78