Spotkanie z Panią Urszulą Machnacz i jej książką pt. „Droga”

Dnia 25 października 2018 roku o godzinie 17:00 w gołdapskiej kawiarni”Kafetrium” odbyło sie spotkanie klubu książki „Nieformalne Stwowarzyszenie Gołdapskie Babeczki Czytają” z autorką książki pt. „Droga” Panią Urszulą Machnacz. Książka Pani Urszuli opowiada o jej życiowej przygodzie, przedstawionej z trochej innej perspektywy. Jak sama autorka mówi jest to zwariowana historia podróży autostopem przez Europę.

Gdy się obudzili, było późne popołudnie. Na plaży mniej ludzi, ale wciąż tętniła ona życiem. Było cudownie. Pola nieco zmarzła, więc sięgnęła do swego plecaka, by nałożyć cieplejszy sweter. Miała na sobie tylko delikatną kolorową bluzeczkę w kwiatki na ramiączkach, cienką białą koszulę w czerwoną kratkę, fioletowe, lekkie spodnie dresowe i japonki na stopach. Wsadziła rękę do środka i poczuła pustkę. Brak czegokolwiek. W plecaku nie została ani jedna rzecz. Przerażona i roztrzęsiona Pola, pokazując pusty plecak, krzyczała, nie zważając na to, co pomyślą ludzie dookoła:
– Karlito! Okradli nas! Zabrali wszystko, nawet brudne gacie!
Pospiesznie chwycił swój plecak i zajrzał do środka. W nim również nic nie zostało.

Powyższy fragment pochodzi właśnie z książki „Droga”, zachęcamy do zapoznania się z lekturą. Autorka zapowiada, że ma w planach wydać kolejny utwór. Całe spotkanie przebiegło bardzo pomyślnie, a podczas prezentacji książki uczestnicy wydarzania bardzo zaangażowali się w rozmowę z autorką. Życzymy sukcesów i dziękujemy za zaproszenie Nieformalnemu Stowarzyszeniu Gołdapskie Babeczki Czytają.

Na miejscu był nasz reporter Bartek Jurkojć.

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78