12-latka wjechała rowerem wprost pod samochód

Policjanci z Gołdapi wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Barcie w gminie Dubeninki. W wyniku zderzenia z osobowym volkswagenem ranna została 12 – letnia rowerzystka. Dziewczynka trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (14.08.18) kilka minut przed godz. 16:00. Oficer dyżurny gołdapskiej policji przyjął zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem 12-letniej rowerzystki. Do zdarzenia doszło na trasie Dubeninki – Kociołek (droga wojewódzka W-651) w miejscowości Barcie gm. Dubeninki. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z drogówki oraz śledczy z technikiem policyjnym.

Interweniujący na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że do wypadku doszło, gdy 12-letnia rowerzystka wyjeżdżała z drogi dojazdowej do posesji. Dziewczynka wjechała wprost na jezdnię, gdzie w tym czasie przejeżdżał volkswagen vento. Doszło do zderzenia. Ranna dziewczynka z urazem głowy i nogi została przetransportowana do szpitala. 39-letniemu kierowcy i jego pasażerce nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący autem był trzeźwy.

Droga w tym miejscu przez kilka godzin była całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy przez miejscowości Łoje i Bludzie.

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78