Świętowali rocznicę utworzenia związku

zzwp_4Koło ZŻWP w Gołdapi obchodziło w tym roku 32 rocznicę powstania związku. Z tej okazji 21 czerwca w Kompleksie Rekreacyjnym „Leśny Zakątek” nad jeziorem w Gołdapi zorganizowano spotkanie członków i ich rodzin. Wśród zaproszonych gości znaleźli się starosta Andrzej Ciołek, burmistrz Marek Miros i przedstawiciel 15 Gołdapskiego Pułku Przeciwlotniczego Ireneusz Ruciński.

Spotkanie było okazją do wręczenia odznaczeń związkowych. Odznakę IV klasy (brązową) „Za zasługi dla ZŻWP” otrzymał Tadeusz Parat. Bogdan Tomczak i Kazimierz Zarzecki otrzymali Odznaki Honorowe „Za zasługi dla ZŻWP”. Zaproszeni goście otrzymali podziękowania za współpracę. Burmistrz Marek Miros podziękował za zaproszenie. Poinformował zebranych, iż zastanawia się nad możliwością wstąpienia w szeregi związku.

Impreza była okazją do wspólnego spędzenia czasu, wspomnień i refleksji nad dalszą działalnością. Święto Związku po raz drugi odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym państwa Galińskich. Członkowie dziękują za ciepłe przyjęcia i świetnie zorganizowane spotkanie.

zzwp_4

zzwp_3

zzwp_2

zzwp_1

zwp_5

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78