Nie żyje 57-letni mężczyzna – policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Gołdapscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w godzinach popołudniowych w miejscowości Grabowo. Kierujący samochodem audi uderzył w wychodzącego ze sklepu mężczyznę. Niestety w wyniku zdarzenia 57-latek zmarł. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W poniedziałek (02.07) o 16.40 dyżurny gołdapskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 650 w Grabowie gm. Gołdap. Na miejsce natychmias

t skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze. W zdarzeniu brał udział jeden samochód.

Jak ustalili funkcjonariusze, 57-letni kierowca audi na łuku drogi z nieznanych w chwili obecnej przyczyn stracił panowanie nad pojazdem uderzając w budynek. W wyniku uderzenia samochód obrócił się i uderzył tyłem w wychodzącego ze sklepu mężczyznę.

Niestety, pomimo podjętej na miejscu akcji ratunkowej mężczyzny nie udało się uratować. Kierowca został przebadany na obecność alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec gminy Gołdap był trzeźwy. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci, którzy zabezpieczali ślady zdarzenia.

Okoliczności wypadku zostaną dokładnie zbadane w toku śledztwa prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku.

KPP Gołdap

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78