„Jasełka,” w Gimnazjum nr 1 im. Noblistów Polskich

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy staja się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter świąt, już tradycyjnie jak co roku, młodzież przygotowała jasełka dla pracowników szkoły, które przybliżyły wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu.

Tegoroczne przedstawienie „Jasełka, trochę pobożne” przygotowała młodzież z kl. Ig, Ie i IIa pod opieką p. B. Gojlik, p. E. Ruszewskiej i p. P. Magielnickiej. Tematem inscenizacji była walka między dobrem i złem.

Po przedstawieniu publiczność nagrodziła uczniów gromkimi brawami a pani dyrektor podziękowała młodzieży i przekazała im w imieniu wszystkich zgromadzonych życzenia udanych, radosnych świąt oraz odpoczynku i wyczekiwanych prezentów.

Na zakończenie spotkania uczniowie wręczyli gościom upominki: gwiazdki z wikliny papierowej, które przygotowywali wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Harcerze zaś przekazali na ręce pani dyrektor Betlejemskie Światełko Pokoju.

Partnerzy
userad60

userad60

userad60

userad61

userad61

userad62
userad77
userad78