Niedziela, 05 Lutego 2023 - Agaty, Adelajdy

Segregatory na dokumenty

  -/1
Ogłoszenie dodał: tensklep.pl
Opublikowano: 10 stycznia 2023 (4 tygodnie temu)
9.66zł
Kategoria
Lokalizacja
Cała Polska

Proponujemy do biur kolorowe, estetyczne i trwałe segregatory biurowe EKO formatu A4 szerokość 75 mm lub 50 mm z specjalnym metalowym mechanizmem z dźwignią usprawniającym użytkowanie segregatora poprzez ułatwienie wkładania i wyjmowanie waszych dokumentów przechowywanych w segregatorze. Proponowane segregatory na dokumenty dostępne są w dziewięciu kolorach okleiny: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym, żółtym, fioletowym, pomarańczowym, turkusowym i popielatym.
Segregatory posiadają zamontowaną od dołu metalową taśmę, która chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi przy częstym wysuwaniu z półek. Oprócz segregatorów biurowych polecamy też pudła archiwizacyjne różnej wielkości przeznaczone do dłuższego przechowywania dokumentacji, bardzo przydatne zwłaszcza w księgowości, gdzie obowiązuje pięcioletni okres przechowywania dokumentów księgowych. Do samych segregatorów proponujemy także przydatne przekładki, koszulki foliowe, skoroszyty do wpinania, wkłady papierowe do zapisków. Więcej informacji na temat segregatorów i akcesoriów do nich znajdziesz na stronie: https://tensklep.pl/segregatory-biurowe .
Cena podana jest za 1 segregator i obowiązuje na dzień wystawienia ogłoszenia – w terminie późniejszym może ulec zmianie.
Dostawa segregatorów i innych artykułów biurowych i papierniczych przez kuriera na cały kraj. Przewidujemy ciekawe promocje i smaczne gratisy dla naszych klientów.

REKLAMA

Czytaj również

Następny
REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA
REKLAMA