Piątek, 02 Czerwca 2023 - Marianny, Marcelina, Piotra

Przesyłki z USA do Polski

  -/1
Ogłoszenie dodał: Prime Parcel Service
Opublikowano: 3 maja 2023 (1 miesiąc temu)
Kategoria

Firma Prime Parcel Service oferuje usługi wysyłki paczek z USA do Polski. Można wybrać drogę lotniczą lub drogę morską, które różnią się cenowo, w tym przypadku droga morska będzie tańsza. Firma obsługuje różnego rodzaju paczki, może również obsługiwać wysyłkę samochodu, motocykla czy też łodzi.
Wysyłka paczek z USA do Polski jest rejestrowana, możemy śledzić ją w czasie rzeczywistym, dzięki czemu będziemy wiedzieli, kiedy należy zadbać o sprawy związane z odprawą celną. Obecnie paczki o wartości do 150 euro najczęściej obsługiwane są przez przewoźnika, co znacznie skraca proces clenia, wystarczy przesłać dokumenty drogą elektroniczną, które określają zawartość przesyłki oraz jej wartość.
Prime Parcel Service pośredniczy również w zakupach internetowych. Dzięki temu możemy zakupić produkty w dowolnym sklepie internetowym na terenie Stanów Zjednoczonych. W danych odbiorcy podajemy adres pośrednika, który następnie przekieruje paczkę na adres w Polsce. Dzięki temu zyskujemy dostęp do towarów oferowanych jedynie na terenie USA, trudno dostępnych w Polsce oraz w Europie.

Sprawdź ile kosztuje wysyłka paczek z USA do Polski

Kontakt:

Prime Parcel Service

tel: 793 683 617
e-mail: order@primeparcelservice.com

REKLAMA

Czytaj również

REKLAMA

Najnowsze

REKLAMA
REKLAMA